Αξιότιμες-οι κ.κ. Δ/ντες Δημοτικών Σχολικών και Νηπιαγωγείων, Προιστάμενοι-ες ολιγοθέσιων Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων, μαζί με τις εγκάρδιες ευχές μας για τις ημέρες των Χριστουγέννων, της Πρωτοχρονιάς και των Αγ. Φώτων, θα επιθυμούσαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι λόγω των καιρικών συνθηκών, να φροντίσουμε ώστε να διασφαλιστεί  η καλύτερη δυνατή λειτουργικότητα των διδακτηρίων και εν γένει όλων των κοινόχρηστων χώρων, αποφεύγοντας τις βλάβες των συστημάτων, σε συνεργασία με τις Σχ. Επιτροπές των οικείων Δήμων.

Σας ευχαριστούμε και σας ευχόμαστε καλές διακοπές και καλή ξεκούραση.

Ο Δ/ντης ΔΠΕ Λάρισας

Σωτήριος Βούλγαρης