Το ΠΥΣΠΕ Λάρισας σύμφωνα με την με αρ. 25η/3-9-2018 Πράξη του, εξέτασε ενστάσεις εκπαιδευτικών σχετικά με τις αποσπάσεις εντός του ΠΥΣΠΕ Λάρισας και τις τοποθετήσεις των αποσπασμένων από άλλα ΠΥΣΠΕ και τροποποίησε - απέσπασε -ανακάλεσε τοποθετήσεις/αποσπάσεις εκπαιδευτικών σύμφωνα με τον συνημμένο πίνακα.
Δείτε ΕΔΩ τον ανακοινοποιημένο πίνακα με τις τροποποιήσεις - ανακλήσεις τοποθετήσεων/αποσπάσεων εκπαιδευτικών του κλάδου ΠΕ70.
Παρακαλούνται οι αναφερόμενοι εκπαιδευτικοί να αναλάβουν υπηρεσία στις νέες σχολικές μονάδες την Τρίτη 4/9/2018.