Δείτε ΕΔΩ τις τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών ΕΕΠ - ΕΒΠ ΕΣΠΑ.

Δείτε ΕΔΩ τις τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών του κλάδου ΠΕ60.

Δείτε ΕΔΩ τις τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών ΠΔΕ των κλάδων ΠΕ70, ΠΕ91.01, ΠΕ79,01 και ΠΕ07.

Δείτε ΕΔΩ τις τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών των κλάδων ΠΕ60, ΠΕ70 Παράλληλης στήριξης.

Δείτε ΕΔΩ τις τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών των κλάδων ΠΕ60, ΠΕ70 σε τμήματα Ένταξης.

Οι αναπληρωτές οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία εντός δύο εργάσιμων ημερών από την επομένη της ημερομηνίας τοποθέτησής τους στις σχολικές μονάδες, σύμφωνα με την απόφαση του οικείου Διευθυντή Εκπαίδευσης* ήτοι από την Παρασκευή 09/10/2020 έως και την Δευτέρα 12/10/2020.

*Σημειώνεται ότι οι σχετικές αποφάσεις τοποθέτησης των αναπληρωτών αναμένεται να εκδοθούν με ημερομηνία 08-10-2020.

Η ημερομηνία έναρξης της σύμβασης των αναπληρωτών ταυτίζεται με την ημερομηνία ανάληψης υπηρεσίας στην σχολική μονάδα τοποθέτησης.